GTA Trilogy HD Doku Paketi Nedir?

GTA Trilogy HD Doku Paketi Nedir? Merakla beklenen yeni GTA Trilogy HD Doku paketi çıktı. Oyuna yeni bir heyecan katan paketin içinde neler var? İki GB büyüklüğe sahip olan dosya nasıl indirilir?

GTA Trilogy HD Doku Paketi Nedir?

Milyonlarca hayranı olan GTA’nın yeni oyunu GTA Trilogy’nin yeni paketi çıktı. GTA Trilogy HD Doku adıyla çıkan yeni dosyanın detayları da belli oldu. Yayınlanan yeni moda ne var peki? Yeni modun içinde, Grand Theft Auto Trilogy: The Definitve Edition’ın içerisinde bulunan GTA San Andreas adlı oyunla ilgili yeni grafik düzeltmeleri yer alıyor.

GTA Trilogy HD Doku Paketi Nedir
GTA Trilogy HD Doku Paketi Nedir?

Yeni çıkan oyunun grafikleriyle ilgili çok ciddi eleştiriler gelmiş ve oyunun eski oyunlardan hiçbir farkının olmadığı yazılmıştı. Yayınlanan dosya 2 GB büyüklüğünde.

GTA TRİLOGY HD DOKU PAKETİ DOSYA ADI NEDİR?

Nigeez adlı mod yapımcısı tarafından yapılan yeni mod nereden indirilir? “GTA SA – Project Texture Overhaul WIP” adıyla yayınlanan doku paketini Nexus Mods sitesi üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Cihazınıza indirdiğiniz dosyayı  “GTASA\Gameface\Content\Paks\~mods” dizinine atmanız gerekmektedir.

Yayınlanan yeni modla birlikte birçok grafik düzeltmeleri gelmiş durumda. 85 tane yeni dokuyla yayınlanan mod, Grand Theft auto oyununa yeni haritalar, ana yollar ve kaldırımlar da eklenmiş. Buna ek olarak oyuna yağmur, kir, çamur ve beton gibi efektler de eklenmiş.

GTA Trilogy HD Doku Paketi
GTA Trilogy HD Doku Paketi

Yapılan açıklamaya göre yeni moddaki dokuların yüzde 90’ı 4K çözünürlüğünde.

GTA Trilogy HD Doku Paketi Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce buraya tıklayarak Nexus Mods sitesindeki doku paketi sayfasını açın. Üye değilseniz üye olmanız gerekiyor. Üye girişi yapıldıktan sonra “Manuel” seçeneğine tıklayın. Bu adımı yaptıktan sonra indirme işlemi başlayacak.

İndirdiğiniz 2 GB boyutundaki dosyayı “GTASA\Gameface\Content\Paks\~mods” dizinine ekleyin. Bu adımın sonucunda yenilenen GTA San Andreas oyununa doku paketi yüklenecektir.

1melek.com