Kredi Kartsız Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Kredi kartı olmadan taksitli telefon satan yerleri araştıranlar için; İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere kredi kartsız elden taksitle telefon satan yerleri yazdık. Kredi kartsız telefon satanlar ve kredi kartsız telefon nereden alınır, hangi mağazalar bu ürünleri satar ona baktık. Özellikle, arçelik ve beko bayileri kredi kartı olmadan elden senetle ya ya elden taksitle cep telefonu satmaya başladı. Ucuz yoldan çok fazla vade farkı koymadan ürün satan bu teknoloji mağazaları senetle alışveriş imkanı sağlayarak acil ihtiyacı olanlar için yardımcı olmaktadır.

Kredi Kartsız Cep Telefonu Nereden Alınır?

Kredi kartsız elden taksitli telefon nereden alınır diyenler için ilk adres mutluevim mağazalarıdır. İkinci olarak evkur da senetle yani kredi kartsız telefon satışı yapmaktadır. Bu mağazalar tabi ülke genelinde faaliyetlerde bulunduğu için daha çok bazı önemli belgeler de isterler.

Örneğin, mutluevim eğer değişmediyse kağıda ödemeli ve senetle alışveriş imkanı sağlıyordu. Yani senetleri evinize kurye ile gönderip siz imzalıyorsunuz ve ürünleri size elden teslim ediyorlardı. Bunun için tabi mutlu evimle görüşüp bu konu hakkında bilgi almanız gerekebilir. Bunun yanında bulunduğunuz ilde de kredi kartsız telefon satan mağazalar bulunmaktadır.

Örneğin, beko arçelik bayileri senetle ve kredi kartsız ürün satmaktadır. Samsung galaxi, iphone, sony, lg gibi ürünlerin tüm model ve serileri bu mağazalarda aslında satılmaktadır. Yani arçelik beyaz eşya satan yerler bu ürünlerin yanı sıra ayrıca, sony, iphone, samsung gibi ürünleri de kredi kartsız satmaktadır. Sadece yapmanız gereken senetleri doldurmak ve elden imzalamaktır.

En Ucuz Elden Taksitle Telefon Satan Mağazalar Hangilerdir?

Mağazalardan senetle ya da kredi kartsız telefon almak istiyorsanız bunun için yanınızda bazı belgeler götürmeniz gerekecektir. Bu belgelerin hangileri olduğunu yazacağız; ama öncelikle en ucuz telefon nereden alınır ona bakalım. Kredi kartsız telefon satan mağazalar hangileridir sorusuna yanıt bulduk. Peki en ucuz olan hangisi? Burada artık iş müşterilere kalmıştır.

Bazı mağazalar 4000 TL olan telefonu peşin alımlarda 4000 TL’ye sayarken 36 ay vadeli satışlarda ise bu telefonu 8000 TL’ye kadar çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra 12 ay, 24 ay taksit seçenekleri olan mağazalar bazı durumlarda asıl telefon ücretine 2 kat fiyat uygulamaktadır ki bu da oldukça pahalıya gelmektedir.

Bunun yerine mağazaları ve özellikle bizim ismini verdiğimiz yerlerin şubelerini gezerek fiyat araştırması yapılması daha doğru olacaktır. Örneğin, bir mağaza samsung note 5 fiyatı olarak sizden 7 bin isterken başka mağaza 8 bin tl isteyebilir. Bu fiyat farklarını da karşılaştırıp en ucuz telefon satan mağazaları bulabilirsiniz.

1melek.com