Manisa’da Senetle Kredi Veren Yerler

Manisa senetle kredi 2021; Manisa ilinde para lazım diyen kişilere acil olarak elden senet yaparak borç para veren kişiler, firmalar, hatta tefeciler vardır. Biz tefecileri yasal kabul etmediğimiz için asla tasvip etmiyoruz. Ama özellikle senetle kredi veren faktörigler, senetle kredi veren kişiler hakkında önemli bilgiler vererek, manisada borç para arıyorum ya da Manisada kimler borç veriyor sorusuna da yanıt bulacağız. Manisa Muradiye, şehzadeler, yunusemre, Salihli, Turgutlu, Akhisar, Alaşehir Soma g,b, büyük ilçeleri olan bir şehir olduğu için borç alım satımı da fazla olmaktadır. Özellikle faizle borç para veren kişiler oldukça artmış durumdadır.

Manisa’da Elden Kredi Verenler

Manisa’da birçok ilçede değişik kişiler borç para vermektedir. Bunlar;

  • Para yardımı yapan hayırseverler
  • Para yardımı yapan zenginler
  • Paraya yardımı yapan dernekler ve vakıflar
  • Ayır sever iş adamları

Ünlü bilinen kişiler elden para yardımı yapmaktadır. Ama yoksullar için para yardımı yapılmaktadır. Bunun yanında size geri ödemek üzere hatta faizi ile borç para arıyorum diyorsanız birçok faktöring şirket bulunmaktadır.

Manisa’da senetle kredi veren faktöring şirketler bulunur; ama bunların genel merkezi Ankara’da olup Manisa ve ilçeleri olan Yunsuemre, Muradiye, Şehzadeler, Salihli, Akhisar, Turgutlu gibi yerlerde senetle kredi de verilmektedir.

Salihli Faizle Borç Veren Yerler Kuyumcular Var Mı?

Birçok kişi artık kuyumcuların tefeci gibi çalıştığını belirterek, kuyumculardan borç para almak için başvuru yapılmaktadır. Ama kuyumcular ya da tefeci diye bilinseler bile bunlar direkt elden borç para veren yerler değildir. Bu kişiler senetle altın satarak elden nakit sorununu çözemeye çalışırlar: Şöyle ki; siz senetle taksitle altın satan kuyumcuya gideceksiniz ve taksitle altın alacaksınız. Bu altınları aynı kuyumcudan bozarak nakit para elde edeceksiniz. Mesele bu kadar basit.

Manisa Borç Para Veren Kuyumcular

Manisa, Salihli, Akhisar, Turgutlu gibi yerlerde bazı kuyumcular borç para vermektedir.

Salihli’de senetle altın satan kuyumcular var diyemeyiz; çünkü arayıp bulmanız lazım. Bunun yanında son yıllarda Salihli’de tefeci sayısı artmış ve salihlide faizle borç para veren birçok kişi ortaya çıkmıştır. Gerek Salihli, gerekse Turgutlu, Alaşehir, Akhisar gibi ilçe merkezlerden senetle borç veren tefeciler artmış ve bu kişiler senet imzalatarak elden nakit dağıtmaktadır.

1melek.com