PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Bilgisayarı oyunu kaldırmayan bireyler için firma tarafından ortaya koyulan sürümü PUBG lite hesap açma yöntemi ile deneyimlemek mümkündür. Oyunlar arasında piyasaya girdikten sonra kullanıcıların dikkatini çeken oyun kısa sürede milyonlarca kişi tarafından denenmiştir. Oluşturulan özellikler ve kullanıcılardan beklenen durumlar beğenileri toplama da etkili olmuştur.

PUBG, aksiyon ve stratejinin birleştiği heyecan verici bir oyundur. Kişiler oyun mantığını anladıktan sonra daha iyi olabilmek için çaba harcamaktadır. Başlangıçta sadece bilgisayar üzerinden oynanan oyun mobil üzerinden de oynanabilmektedir. Oyun severler istedikleri şekilde oyunu deneyimleyerek keyifli vakitler geçirebilmektedir. Ancak her bilgisayar oyunu destekleyememektedir.

pubg lite hesap acma 2

Bilgisayarı oyunu kaldırmayan ve sık sık donma hatası alan kişiler PUBG Lite indir seçeneğine yönelebilir. Firma tarafından kullanıcılardan sıklıkla gelen bu hataya yönelik bazı önlemler alınmıştır. Bilgisayarların yapısına uygun getirebilmek adına grafik ve görsellerin oluşturulan oynamalar sayesinde daha uygun bir sürüm elde edilmiştir. Kullanıcıların bu sayede elde tutulması sağlanmıştır.

Yeni PUBG Lite hesap açma için bireylerin öncelikle bu sürümü bilgisayarına indirmesi gerekir. Yükleme adımları ise oldukça kolaydır. İzlenecek adımlar:

 • PUBG Lite sitesi giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan ‘İndir’ butonuna tıklayın.
 • Butona tıkladıktan sonra otomatik olarak kurulum dosyası indirilmeye başlayacaktır.
 • İndirme işlemi sonrası kurulum dosyasına tıklayarak belirtilen yönergeleri izleyin.

Son adımı tamamladıktan sonra uygulamaya giriş yapabilmek mümkün olmaktadır. Ancak oyunu oynayabilmek için artık son adım hesap açmaktır.

PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır?

pubg-lite-hesap-açma-3

PUBG kayıt ol adımlarını izleyerek bilgisayarınıza uygun özellikteki oyunu daha rahat oynayabilirsiniz. Hesap açmak için biraz önce girişi yapılan PUBG Lite sitesinde yer alan ‘Hesap’ bölümüne tıklayın. Karşınıza gelecek kayıt olma sitesi içerisinde iki farklı yöntem sayesinde kısa sürede üye olmak mümkündür.

PUBG Lite hesap alma adımları e-mail için şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Sitede aşağı inerek ‘Hesap Oluştur’ ya da sağ üst tarafta yer alan ‘Kayıt Ol’ seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan alanda e-mail adresinizi girin.
 • Kullanacağınız mevcut şifrenizi oluşturun.
 • Doğum tarihi bilgilerinizi girin.
 • Kullanıcı adınızı belirleyin.

Son olarak üç adımlı doğrulama kutucuklarını seçerek ‘Devam Et’ yazısına tıklayın.

PUBG hesap açma adımları belirtildiği üzere vakit almadan kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. E-mail üzerinden hesap oluşturmak için mevcut bir mail hesabına gerek vardır. Mail hesabı olmayan bireyler ise ‘Gmail hesap aç’ işlemini gerçekleştirmek zorunda olmaktadır. Ancak hesap açma yöntemleri bununla sınırlı kalmamaktadır.

[geo-post id=”4927″ label=”Önerilen Yazı”]

İki Farklı Yöntemle PUBG Lite Hesap Açma

E-mail dışında PUBG Lite hesap açmak mümkündür. Bireyler kayıt sayfasında yer alan farklı sosyal medya hesapları sayesinde entegrasyon sağlayabilir. E-mail yöntemine nazaran bu yöntem daha kısa bir süre gerektirir. Hesaplar arası bağlantı kurulduktan sonra direkt olarak oyuna girmek mümkündür. Kayıt olunması mümkün olan hesap sayısı da oldukça fazladır.

PUBG Lite sitesi üzerinde e-mail kayıt için bulunulan başlangıç sayfasında ekranda farklı uygulama imgeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Facebook, VK, Twitter, Gmail bulunur. Kişiler bu uygulamalara dair bir hesaba sahipse seçeneklere tıklamalıdır. Bir sonraki adımda hesap bilgileri girilmelidir. Giriş sonrası hesaplar entegre olacağından kısa sürede profil oluşturulacaktır.

PUBG Hesap Açma Ne İşe Yarar?

pubg lite hesap acma 4
Pubg Lite Hesap Açma

PUBG Lite hesap açma pc kasılma ve donmalarına çözüm olmaktadır. Firma temelde oyun severlerin oyuna daha rahat erişebilmesi adına sürüm oluşturmuştur. Oluşturulan grafikler ve alt yapı her bilgisayarın işlemci ve ekran kartı tarafından desteklenmemektedir. Bu durum sonrası oyuna giriş yapamadan donmalar başlamakta kullanıcılar da bundan rahatsız olmaktadır.

Temelde bilgisayar donmalarının önüne geçmek hedeflense de arka planda firmanın kullanıcıları elinde tutma isteği de yer almaktadır. Piyasada yeni duyurulan PUBG benzeri oyunlara doğru olan kaymalar bu sorundan dolayı giderek arttı. Firma tarafından fark edilen bu durumun önüne geçebilmek için daha düşük grafiklerle desteklenmiş ancak oynanmaya uygun oyun sürümü oluşturulmuştur.

İster PUBG Lite hesap açma Facebook isterse e-mail üzerinden gerçekleştirilerek mevcut problemin önüne geçilebilmektedir. Firma tarafından duyurulan oyuna uygun sistem ayarları:

 • Windows 7,8, ve 10 güncellemesi,
 • 64-bit işletim sistemi
 • 4 GHz i3 çekirdek
 • 4GB RAM kapasitesi,
 • Intel HD 4000 Grafik ekran kartı olmaktadır.

Özellikler arasında birkaç farklılık oluşsa da kullanıcıların oyundan yararlandığı bilinmektedir. Depolama alanının 8GB ve işlemcinin daha yüksek olduğu bilgisayarlarda ise PUBG Lite hesapları ile ortaya koyulan performans hızı giderek artmaktadır.

Yorum yapın

1melek.com