Senetle Alışveriş Yapılan Teknoloji Mağazaları KREDİ KARTSIZ ELDEN

Kredi kartlarının artması ile artık birçok firma nakit alışverişin yanında sadece kredi kartlarını kabul etmektedir. Bunun yanında henüz kart kullanmayan binlerce vatandaşın isteklerini yerine getirmek isteyen şirket sahipleri de senetle alışveriş imkanı sağlamaktadır. Özellikle senetle alışveriş yapılan teknoloji mağazaları, mobilya ve ev aletleri mağazaları son dönemde İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Konya, Bursa, Antalya, Adana gibi şehirlerde yaygınlaşmaya başladı. Bu yerlerden elden taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Elden taksit yapan mağazalar sayesinde 36 aya kadar senet yapabilir ve ödemelerinizi elden olacak şekilde ödeyebilirsiniz.

Kredi kartsız elden taksitle alışveriş imkanı tanıyan mağazalar ve yerleri burada bulabilirsiniz. Kart olmadan sadece elden taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Elden Taksit Yapan Mağazalar Hangileri

Öncelikle Türkiye genelinde faaliyet yürüten bazı mağazalar önceden sürekli senetle ürün satarken artık bazıları sadece kredi kartı ile ürün satmaya başlamış ve elden taksit kabul etmememe başlamıştır. Ama Çetmen, Kırşanlar, Çetinler gibi birçok ilde faaliyetlerine devam eden büyük teknoloji mağazaları halen elden nakit taksit imkanı sağlamaya devam etmektedir.

Yerel mağazalardan ise şu anda Türkiye’de birçok mağaza elden taksit yapmaktadır. İzmir, Bursa ve İstanbul gibi illerde her semtte bulunan yerel firmalar şu anda kredi kartsız senetle alışveriş imkanı tanımaktadır. Diğer illerdi de yazacağız; ama öncelikle İstanbul’da faaliyet yürüten Beko Bayraktar Şubesinde senetle alışveriş imkanı hakkında bilgi vermek istiyorum.

Beko bayraktar şubesi, banka kredisi ya da kredi kartı olmadan tamamen senetle alışveriş imkanı tanımaktadır. Bu mağazaya sadece kimlik belgeniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Özellikle, televizyon,  cep telefonu, bilgisayar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşya ürünleri satın alabilirsiniz. Bunun yanında koltuk takımı, halı ya da diğer mobilya ürünlerini de satın alma şansı elde edebilirsiniz.

Kredi Kartsız Senetle Ürün Satan Yerlerin Şartları

Şimdi hangi ilde olursanız olun senetle alışveriş yapmak istiyorsanız yani nakit ödeme yapmadan, kredi kartsız alışveriş yapmak istiyorsanız taşımanız gereken bazı şartlar vardır; Bunlar;

  • Sabit bir ikametgah adresinizin olması
  • Gelir belgesi beyan etmeniz
  • T.C vatandaşı olmanız
  • Kredi siciliniz bozuk ise mağaza isterse kefil bulmanız

Kredi kartsız alışveriş yapılan bu mağazalar bu şartları taşıyan kişilere senetle telefon başta olmak üzere, tv, pc gibi birçok ürün elden taksitle satılmaktadır. Siz de bu ürünleri satın almak istiyorsanız merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Arçelik Senetle Alışveriş Yapıyor Mu?

Arçelik yerli bir ürün olduğu için Türkiye genelinde birçok mağazası bulunmaktadır. Genelde yerel işletmeler tarafından kurulduğu için birçok mağaza sahibi senetle alışverişi kabul etmektedir. Bunun yanında Bimeks, Tekonosa, gibi büyük mağazalar şu anda senetle alışveriş ile ilgili müşterilere yardımcı olmamaktadır. Bu yerler sadece nakit para ve kredi kartı ile alışveriş imkanı tanımaktadır.

Evkur, Mutlu Evim Senetle Ürün Satmaktadır

Evkur ve mutlu evim mağazaları birçok ilde mevcuttur. Bu mağazalardan telefon, bilgisayar başta olmak üzere bütün teknolojik ürünleri satın alabilirsiniz. Evkur ve mutlu evim senetle alışveriş için sitelerine girmeniz ve siparişi o şekilde vermeniz de yeterli olacaktır. Senetleri imzalar ve ürünleri alırsınız.

Senetle cep telefonu satan yerler için bakınız.

1melek.com