Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları, özellikle de kendilerine yeni iş alternatifleri arayan kişiler tarafından sık sık araştırmaya devam etmektedir. Kuryelik, özellikle de erkekler tarafından çok sık başvurulan meslek grupları arasında yerini almaya devam ediyor.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Dünya üzerinde en çok tanınan firmalar arasında yerini almayı başaran Trendyol, Müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla; şehrin çeşitli yerlerinde yaşamını sürdürmekte olan kişilerle anlaşma sağlamaya devam ediyor. Kuryelik, basit zannedilen meslek grupları arasında gibi gözüküyor olsa da birçok farklı zorluğu vardır.

Ancak, Trendyol çalışanlarının daha verimli olabilmesi adına bu sorumlulukları mümkün olabildiğince en aza indirerek hareket etmeye devam etmektedir. Trendyol’da araçlı kurye olarak çalışma hayatına devam eden kişilerin; çalışma sistemi sandığınızdan çok daha kolaydır. Bu nedenle, başvuru yapmadan önce kaygılanmanıza kesinlikle gerek yoktur.


Trendyol Araçlı Kurye Olma Şartları

Trendyol araçlı kurye olma şartları da kendilerine yeni bir iş alternatifi aramaya devam eden kişiler tarafından araştırılmaya devam etmektedir. Trendyol firması içerisinde, araçlı kurye olmak çok kolay zannediliyor olsa da bazı teferruatları olduğunu söylememizde fayda vardır. Trendyol’da araçlı kurye olmak istiyorsanız, uygulamanız gereken adımlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Trendyol, çalışacak olan kişilere kendisi araç tahsis etmemektedir. Firmada araçlı kurye olarak çalışma hayatına devam eden kişilerin, kendine ait aracı olması ve bu şekilde çalışması gerekmektedir.
  Aracınız ile ilgili bütün masraflar, size ait olacak ve herhangi bir durumda Trendyol sorumluluk almayacaktır.
 2. Trendyol’da araçlı kurye olmak için en önemli ve en belirgin şart ise; hiç kuşkusuz, ehliyetiniz olmasıdır. Ehliyetiniz yoksa, firmada çalışmanız maalesef mümkün olmayacaktır.
 3. Ehliyetinizin süresinin belirli bir zaman zarfını geçmiş olması da kurye olmanız için belirlenen şartlar arasında yer almaktadır.
 4. Tanyol’da kurye olmak için sağlamanız gereken şartlardan bir tanesi de zamandır. Eğer gün içerisinde çalışma saatlerine ayak uyduramayacaksınız; işe alınmanız da mümkün olmayacaktır.

Yukarıdaki şartları eksiksiz bir şekilde sağlayan herkesin; Trendyol firmasında kurye olarak çalışma hayatına devam etmesi mümkün olacaktır. Üstelik bu sayede yüksek ücretler kazanmanız ve gelir düzeyinizi arttırmanız da mümkün olacaktır. Ancak, Trendyol kuryesi olarak çalışmaya devam ettiğiniz süreçte, iş sayınızı çoğaltmanız da fayda olduğunu bilmelisiniz. Çünkü bu işte çalışma sisteminize göre kazancınız da artış göstermeye devam etmektedir.

Trendyol Kurye Maşları

Trendyol Kurye Maaşları, son zamanların en sık gündem olan konuları arasında yerini almaya devam etmektedir. Trendyol bünyesinde çalışmalarını sürdürmeye devam eden kuryelerin bir çok farklı meslek grubuna nazaran daha yüksek ücretler alarak çalışmaya devam ettiği verilen bilgiler arasındadır. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Trendyol bünyesinde yeni işe giren bir kuryenin, hesaplanan maaş aralıkları ise; 15.600 TL ile 22.200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Tabii bu durumun, çalışma süreniz ve hızınız ile alakalı olduğunu unutmamanızda da fayda vardır. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Trendyol’da işe girdikten sonra; hepinize belirli bölgeler verilecektir. Bu bölgelerde ne kadar fazla dağıtım yaparsanız, o kadar para kazanmanız mümkün olacaktır. Özellikle de benzin masraflarının kuryelere ait olması, kişilerin daha fazla ve yoğun şekillerde çalışmasına da sebebiyet vermiştir.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Çalışma sisteminizi geliştirmek tamamen sizin elinizde olduğu gibi, siparişlere de bağlıdır. Örneğin; size verilen bölgeye çok fazla sipariş gelmiyorsa, uygulayabileceğiniz herhangi bir yöntem olmayabilir. Fakat destek vermek amacıyla, çalışma arkadaşlarınızın bölgelerine gitmeniz ve bu şekilde kazançlarınızı çoğaltmanız da mümkün hale gelecektir. Üstelik, Trendyol bu konuda çalışanlarına fazlasıyla yardımcı olmaya devam etmektedir.

Trendyol kuryeleri, günlük ortalama 80 paket taşıyarak, 520 TL günlük kazanç elde edebilirler. Taşıdıkları paket sayısına ve çalışma saatlerine göre aylık kazançları değişir.

 

Günlük Teslimat Adedi Günlük Kazanç (KDV hariç) Aylık Kazanç (Pazar Günleri Hariç) (KDV hariç)
80 520 TL 15,600 TL
90 580 TL 17,400 TL
100 620 TL 18,600 TL
110 680 TL 20,400 TL
120 740 TL 22,200 TL

 

Trendyol Kurye Maaşları
Trendyol Kurye Maaşları

 

Trendyol Araçlı Kurye Kazanç Artışı Trendyol araçlı kurye yorumları da birçok kişinin hoşuna gideceği şekilde karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Trendyol bünyesinde çalışmalarını sürdürmeye devam eden kuryelerin çok büyük bir kısmı; iş hayatına başladıkları esnada, çok yüksek ve istedikleri düzeyde olan ücretleri kazanamasalar dahi, ilerleyen zamanlarda gelir düzeylerini çoğalttıklarını ve bu sayede büyük bir gelişim gösterdiklerini de her fırsatta vurgulamaya devam etmiştir. Bu nedenle, çalışmaya başladığınız ilk zamanlarda maaşınızın azlığından dolayı umutsuzluğa düşmemeniz gerekiyor.

Kuryelik işinde en önemli faktör hızdır. İşe alıştıkça ve kendinizi verdikçe hızınızın da artacağını ve bu sayede daha yüksek ücretler kazanma şansı elde edebilirsiniz.  Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Üstelik bu işi yalnızca erkekler yapacak diye bir kaide de kesinlikle yoktur. Trendyol araçlı kurye işine kadınların da başvurması ve bu meslekte kendilerini geliştirerek kazanç elde etmeleri mümkündür. Bu nedenle başvuruları ve iş alternatiflerini değerlendirmenizde fayda vardır. (Memur Maaşları)

Trendyol Araçlı Kurye Olmak İçin Ne Yapılır?

Trendyol araçlı kurye şartları da bu işi merceği altına alan kişiler tarafından sık sık araştırılmaya devam etmektedir. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Kuryelik; yorucu ve zahmetli iş grupları arasında yerini almaya devam ediyor. Ancak Trendyol çalışanlarının sağlığını düşündüğü için, birçok farklı ayrıcalık sunmaya devam etmektedir. Ancak şartları eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor olmanızın firma sahipleri tarafından çok büyük bir önem arz ettiğini unutmayın. Trendyol’da araçlı kurye olmak için, uygulamanız gereken yöntemler ise, şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Trendyol ’un kendi sitesine girerek başvuru yapmanız gerekecektir.
 • Başvuru metninde size sorulan her soruya dürüst bir şekilde cevap vermeniz gerekecektir. Özellikle de sağlık probleminizin olup olmadığı bu bağlamda çok büyük bir önem arz etmektedir. Bunun sebebi ise; çalışanların sağlığını koruyabilmek içindir.
 • Ehliyetinizi almadıysanız ya da kendinize ait bir arabanız yoksa, mutlaka bu şartları yerine getirmeniz gerekecektir.
 • Başkasının arabasıyla, kurye olmanız kesinlikle mümkün değildir. Bu nedenle, ailenize ait bir araba varsa; tapusunu kendi üzerinize geçirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde başvurunuzun reddedilmesi muhtemeldir.
 • Trendyol araçlarınızın lüks olmasına kesinlikle gerek yoktur. Depolama yapabileceğiniz ve günlük hayatta dağıtabileceğiniz ürünleri alma kapasitesi olan bir araba kullanmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki şartlar, Trendyol bünyesinde çalışmak için uygulamanız gereken hususlardır. Bu konularda herhangi bir sorununuz yoksa; sigortalı bir Trendyol çalışanı olmanız ve bu sayede çok yüksek ücretler kazanmanız mümkün olacaktır. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Ancak bu iş, Trendyol üzerinden verilen bütün siparişlerde geçerli değildir. Çünkü bazı mağazalar farklı kargo şirketleri ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Bu nedenle, Trendyol tarafından oluşturulan kargo markasına bağlı çalışan bir firma olmadığı süreçte; kargo dağıtımı yapabilmeniz de maalesef mümkün olmayacaktır.

Trendyol Kargoları Nasıl Dağıtılır?

Trendyol kargo dağıtımı oldukça basittir. Mağazaların depolama alanları neredeyse, çalışanların o bölgelerden ürünleri alması gerekecektir. Bazı tedarikçi firmalar şehir dışında olduğu için ise; Trendyol bu konuda da çalışanlarına yardımcı olmak amacıyla; ürünleri tek bir depo altında toplayacaktır. Böylece, günün belirli saatlerinde dağıtımını yapacağınız ürünleri alarak, müşterilere teslim etmeniz mümkündür. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Bu sayede, çok fazla yorulmuş olmayacaksınız. Üstelik, Trendyol üzerinden dağıttığınız her kargo için ücret alacaksınız. Trendyol, çalışanlarına yaptığı iş ile orantılı kazandırdığı için; emeklerinizin karşılığını almanız ve bütün masraflarınızı kolaylıkla karşılamanız da mümkün olacaktır. Bu konuda da içinizi rahat tutabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.Trendyol Araçlı Kurye Maaşları konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.

1melek.com