Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Listesi

İlk amacı hayatta kalmak olan En İyi PUBG Oyuncuları ile de dünyanın en sevilen oyunları arasında yerini almaktadır. Özellikle şekilli nick yazma siteleri üzerinden alınan takma isimler ile kendisini tanıtan oyuncular, Türkiye liginde ilk sıraları kaparken dünya liginde de yer almayı hedeflemektedir.

PUBG Konusu Nedir? Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Kimlerdir?

turkiyenin en iyi pubg oyunculari listesi
Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Listesi

Oyunun başlangıcından oyuncular bir uçağın içindedirler. İstedikleri zaman ister bireysel isterse grup halinde uçaktan atlayarak adanın bir bölümüne inerler. Tek başına uçaktan atlayan oyuncularla sonrasında rastgele takımlar oluşturulur ve oyun başlar.

1 – En İyi PUBG Oyuncuları : Coffin/ SP-Coffin

Coffin yeni adıyla SP-Coffin ismi İngilizce olsa da bir Türk PUBG oyuncusudur. Türkiye liginde birinci, Dünya’da ise üçüncü sırada yer alan oyuncu PUBG Mobile platformunda bir efsane olarak tanınır. Kendisini takip edenler arasında harika ve gerçek becerileri, oynayış tarzından dolayı kendisini tartışmasız şampiyon olarak görürler. Coffin daha çok SOLO ve SQUAD yüksek yoğun maçlarda tanınır ve bilinir. Hızlı refleksleri, taktik oynayışı ve yakın mesafeli savaş yetenekleri güçlü yönleridir. Acımasız oyun oynama şekliyle bilinir. Günümüzde 1 milyondan fazla takipiçis olan bir YouTube kanalı vardır.

2 – Barış Bra

Türkiye’de en iyi ikinci PUBG oyuncusu olarak gösterilen Barış Bra samimi hareketleri ve konuşma tarzıyla oyuncuların dikkatini çekmektedir. Bunun yanı sıra agresif oyun tarzı ve ustalıkla oynadığı oyunları ile Türkiye’deki en iyi PUBG oyuncuları arasında kendisine yer bulmaktadır. Oynadığı oyunları yayınladığı bir YouTube kanalı bulunmaktadır. YouTube kanalını oldukça aktif olarak kullanan Barış Bra PUBG dışında oynadığı oyunları da kanalına yüklemektedir.

3 – Ersin Yekin

Oyun ne kadar heyecanlı hale gelse bile küfürlü ya da argo kelimeler kullanmayan Ersin Yekin özellikle küçük izleyiciler tarafından oldukça sevilerek takip edilmektedir. Hem solo hem de ekip oyunlarında oldukça başarılı bir oyuncudur. 1 milyondan fazla takipçisi olan, oyunlarını yayınladığı bir YouTube kanalı vardır.

 

4 – Kozmik Karınca

Türkiye’de en başarılı Pubg oyuncuları listesinde dördüncü sırada yer almaktadır. Bunun dışında sadece Türkiye’de değil Türk kökenli birçok ülkede adından bahsettiren bir oyuncudur. Genellikle oyuna yalnız giren oyuncu hem neşeli hemde heyecanlı tavırları ile oldukça sempatik bir oyuncudur. oyun sırasında kullandığı “Seni gidi fare” sözüyle ya da kurşun yağmuruna girdiği anlardaki ses tonuyla izleyiciler tarafında oldukça sevilen bir oyuncudur.

5 – Pinti Panda

Pinti Panda sadece PUBG mobile ile değil birçok oynadığı diğer oyunlarla da tanınan bir oyuncudur. Türkiye’nin en iyi oyuncuları arasında gösterilen oyuncu bunun yanında Dünya’daki en başarılı PUBG oyuncuları listesine de aday olmuştur. Oynadığı oyunları sosyal medya hesaplarından canlı olarak paylaşan oyuncu oldukça popülerdir. Sadece PUBG değil Battle Royal oyunlarında da oldukça başarılıdır.

6 – Doch

Gerçek adı Oğuzhan ÖZYETİŞ olan doch pubg mobilde güzel bir kariyer yapmıştır. Star challange turnuvasında 2018 yılında tüm rakiplerini geride bırakarak Avrupa şampiyonluğunu kazanmıştır. İyi oyununu çok daha iyi seviyelere çıkartarak başarılı sonuçlar elde etmiş ve hayran kitlesini artırmıştır. Youtube’de 2.24 milyon aboneye sahip olan Doch Türkiyenin en iyi pubg oyuncuları listesine adını yazdırmayı başarmıştır.

7 – Mezarcı

Kaos klanının kaptanı olan Cihan CAVLAK Türk pubg sevenlerini gururlandıracak şekilde çok başarılı sonuçlara imza atmıştır. Aslen Antalyalı olan Mezarcı; Dlive ve üzerinden yaptığı canlı yayınlar ile sevenleri ile buluşmuştu. Şimdi ise Nimo Tv’de yaptığı canlı yayınlar ile hayran kitlesi ile buluşuyor. Bu yayınlar 7-8 saati bulan yayınlardan oluşuyor. Cihan’ın Youtube’de 3.Milyon abonesi var.

8 – Barış G.

Barış G adı ile bilinen Barış Can Mercan Youtube üzerinden pubg ile ilgili oldukça hoş ve etkileyici videolar yayınlıyor. Bu videolar ile hayran kitlesi ile buluşmaya devam ediyor. Barış G sevenler onu sempatik oluşu ve keyifli hoş sohbetleri ile izlemenin tadını çıkarıyor. Barış’ın bu özelliği sayesinde her geçen gün hayran kitlesi artış göstermektedir. Barışın Youtube’de 3.48 Milyon abonesi var.

9 – Egoist Pati

Mehmet Burak Şentürk: Egoist Pati nicki ile pubg mobilde Türkiye’nin en klas popüler oyuncuları arasına girmeyi başarmıştır. Şu an Youtube’de 2.21 Milyon abonesi olan Mehmet Burak Şentürk yeteneğini pubg mobil dahil farklı bir çok oyunda göstermiştir.

10 – Vural Üzül

25 Yaşında olan Vural Üzül Pubg oyununda çok başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Bu oyunda başarılı sonuçlar elde etmesinden dolayı arkadaşları ona bazen ‘Ölüm Makinası’ diye hitap ediyorlar. Her güçen gün başarılarını arttıran Vural Türkiyenin en in iyi pubg oyuncuları arasına girmeyi başarmıştır. Vuralın Youtube’de 1.58 Milyon abonesi bulunuyor.

10 – Yeisso

Batuhan ŞAHİN 22 Yaşında Başarısı ve inanılmaz oyun enerjisi ile arkadaşları ve takipçileri tarafından çok sevilen bir oyuncu. Oyun odaklı ve sakin duruşu ile oyun yeteneğini konuşturuyor. Oldukça eğlenceli zevkli içerikler üreten Batuhan kariyerinde adım adım yukarıya tırmanmaya devam ediyor. Batuhan’ın Youtube’de 406k Abonesi bulunmaktadır.

“Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Listesi” üzerine 13 yorum

Yorum yapın

1melek.com